Våre medarbeidere

Katharina Nes

Daglig leder
Klassisk akupunktør
Medlem Akupunkturforeningen (MAF)

katharina@akupunkturhuset.no

Hege Gerhardt

Klassisk akupunktør
Homeopat
Medlem NLH

hege@akupunkturhuset.no

Marit Slåtten

Klassisk akupunktør
Medlem Akupunkturforeningen (MAF)
Massasjeterapeut

marit@akupunkturhuset.no

Dorothee Kraus 

Klassisk akupunktør
Medlem Akupunkturforeningen (MAF)

Dorothee@akupunkturhuset.no

Osteopat Elisabeth smilende i blå uniform med logo til akupunkturhuset.

Elisabeth Sælø 

Osteopat D.O

Medlem av

Norsk Osteopatforbund (MNOF)

Elisabeth@akupunkturhuset.no

Stephane Sterk 

Osteopat D.O

Medlem av

Norsk Osteopatforbund (MNOF)

stephane@akupunkturhuset.no